czwartek, 14 lipca 2011

Przed wylotem...

Witam ponownie ;) 

Już za niedługo, bowiem za 3 dni, wylatuję na kolejną praktykę z IAESTE. Tym razem będzie to Manipal w Indiach. Przygotowania do wyjazdu rozpocząłem już dużo wcześniej. Niezbędna była wiza, a także stosik dokumentów dla IAESTE. Dwumiesięczną praktykę będę odbywać na uczelni Manipal University. Oprócz zdobywania doświadczenia planuję również zwiedzić ten przepiękny kraj. 

Zaopatrzyłem się już w dwa przewodniki po Indiach - wydawnictwo Pascal oraz Wiedza i Życie. Szczególnie ten drugi przypadł mi do gustu. Zobaczymy jak będzie w praktyce :) 
Moja podróż będzie męcząca... Wylatuję z Warszawy w niedzielę rano, by po 2h dotrzeć do Moskwy. Z Moskwy przelatuję zaś do New Delhi. To połączenie realizuje Aeroflot (już z nimi leciałem do Hong Kongu i było w porządku). Następnie kupiłem bilet lokalnych linii lotniczych - Air India - za pomocą strony www.makemytrip.com. Rano w poniedziałek przelatuję do Mangalore z przesiadką w Bombaju. Także na miejscu powinienem być ok. 12 czasu lokalnego. Stamtąd taxi odbiera mnie z lotniska i zawozi 50km dalej do Manipalu. Dodam, że przesunięcie czasowe to 4.5h względem Polski. Całość zajmie ok 24h :/

Póki co na zachętę wrzucam filmik promujący Indie - Incredible India :) 


Dodajcie bloga do obserwowanych, a obiecuję, że będziecie mogli śledzić świetną fotorelację z mojego dwumiesięcznego pobytu w Indiach! 

Pozdrawiam!
Łukasz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz